امروز يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
درباره انجمن 

انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران
به استناد بند (ک) ماده(5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و به استناد صورتجلسات مجمع عمومی موسس مورخ 4/12/1388 "انجمن تولیدکنندگان وصادرکنندگان ماکارونی ایران" تاسیس و در تاریخ 18/12/1388 تحت شماره 267 به ثبت رسیده است. این انجمن به منظور ساماندهی تولید و صادرات کالا و خدمات در امور مربوط و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در اینگونه موارد و دفاع مشروع اشخاص حقیقی و حقوقی عضو، انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران تشکیل گردیده است .
برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی
در مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی، هیأت مدیره و بازرسان این انجمن انتخاب شدند.
در مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی که روز 17 خرداد ماه با حضور نماینده اتاق ایران برگزار شد، هیأت مدیره و بازرسان این انجمن انتخاب شدند.
در این جلسه گزارش عملکرد هیأت مدیره و گزارش صورت‌های مالی قرائت و تصویب شد و ادامه جلسه به برگزاری انتخابات تعیین هیأت مدیره و بازرس اختصاص یافت.
براساس آرای به دست آمده «سلطانی»، «ملک»، «فخاری»، «بیات»، «امینی»، «کریملو» و «منصوری» به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره و «انسی» و «خدابنده‌لو» به عنوان اعضای علی‌البدل هیأت مدیره انتخاب شدند.
همچنین براساس آرای به دست آمده از انتخابات بازرس، «مانی جمشیدی» به عنوان بازرس اصلی و «مهدی شاد» به عنوان بازرس علی‌البدل تعیین شده و قبول سمت کردند.
گفتنی است در ادامه همین جلسه، «سلطانی» به اتفاق آرا به عنوان رئیس هیأت مدیره و «پاکزاد» به عنوان دبیر انجمن برگزیده شدند.


در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!